Koncert ,,Mistrzowskie interpretacje”

13/07/2011

11. Festiwal Letnie Wieczory Muzyczne DZIEKANKA 2011
6 lipca 2011 r.

Koncertem pt. ,,Mistrzowskie interpretacje” rozpoczął się 11. Festiwal Letnie Wieczory Muzyczne Dziekanka 2011. Jak co roku licznie zgromadzoną publiczność powitał Dyrektor Artystyczny Festiwalu prof. Ryszard Zimak.

Szanowni Państwo!

Przed Wami kolejna, jedenasta edycja wieczorów muzycznych w Dziekance. Wyrażam radość, że Festiwal żyje i nadal cieszy się sympatią Władz Warszawy, Kierownictwa Stołecznej Estrady oraz Rektoratu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tej imprezy, ważnej dla kultury muzycznej Stolicy w czasie trwania Polskiej Prezydencji w Europie, w imieniu organizatorów składam gorące i serdeczne podziękowanie.

Droga Publiczności!

To dzięki Waszej stałej obecności na koncertach festiwalowych w czasie minionych 10 lat Festiwal uzyskał swoją tożsamość artystyczną i trwałe miejsce w letnim pejzażu muzycznym Warszawy. Dziękuję Wam za serce skierowane w stronę wartościowej muzyki kameralnej, pobrzmiewającej na przepięknym dziedzińcu Dziekanki, pamiętającym czasy nauczyciela – Józefa Elsnera i jego ucznia – Fryderyka Chopina.

Wyrażam przekonanie, że tegoroczne koncerty, aczkolwiek ograniczone w swojej ilości, przyniosą nowe, nad wyraz piękne doznania tak artystyczne, jak i estetyczne.

Z wyrazami szacunku,

prof. Ryszard Zimak


ostatnia modyfikacja: 24/05/2013

Windows Lizenz Windows 10 Lizenz Office 2019 Lizenz Kaufen Office 365 kaufen Windows 10 Home kaufen Office 2016 kaufen lisans satın al office 2019 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno