Nagrody w międzynarodowym konkursie nagrań na 132. Konwencji AES dla studentów Wydziału Reżyserii Dźwięku

11/05/2012

W dniach 26-29 kwietnia 2012 roku odbyła się 132. Konwencja Audio Engineering Society, międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego realizatorów, reżyserów i inżynierów dźwięku. Tegoroczna konwencja odbyła się w Budapeszcie, uczestniczyli w niej studenci w całego świata w tym polscy studenci zrzeszeni w czterech sekcjach studenckich AES w Polsce.

Jak co roku, ważnym punktem konferencji był prestiżowy konkurs nagrań studenckich organizowany przez Student Delegate Assembly. Jest to jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny w Europie konkurs, w którym biorą udział studenci z całego świata. Co roku do konkursu zgłaszane jest około 50 nagrań, ocenianych przez profesjonalnych jurorów znaczących w światowym rynku produkcji muzycznej i filmowej.

Od kilku lat, również i w tym roku, studenci naszej uczelni uhonorowani zostali wysokimi nagrodami aż w dwóch z czterech kategorii konkursu:

Jury konkursu podkreśliło zarówno wysoki poziom artystyczny i techniczny produkcji, spełniający wymagania profesjonalnych standardów. Zwracano również uwagę na walory estetyczne, dopracowanie szczegółów i walory dynamiczne nagrodzonych utworów, wyróżniające się w porównaniu z innymi pracami należącymi w większości do nagrań rozrywkowych.

W poprzednich latach nasi studenci wracali z konkursów również z wysokimi nagrodami: w 2009 roku – Wojciech Mielimąka i Maria Kantorowicz; w 2010 roku – Krzysztof Salawa i Robert Migas, w 2011 roku – Aleksandra Ciepłoch i Krzysztof Salawa. Pokazuje to, jak wysokim uznaniem w świecie cieszy się poziom kształcenia studentów Wydziału Reżyserii Dźwięku UMFC.


ostatnia modyfikacja: 09/07/2014

Windows Lizenz Windows 10 Lizenz Office 2019 Lizenz Kaufen Office 365 kaufen Windows 10 Home kaufen Office 2016 kaufen lisans satın al office 2019 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno