Big Band UMFC we Francji

30/01/2017

W styczniu 2017 roku odbywa się we Francji kolejna edycja Festiwalu La Folle Journée / Szalone Dni Muzyki. La Folle Journée to międzynarodowy festiwal realizowany od 1995 roku, który od wielu lat odbywa się w różnych krajach np. we Francji, w Hiszpanii, Japonii. W 2016 roku festiwal miał miejsce w Warszawie.

Festiwal jest wydarzeniem popularyzatorskim, jego podstawową zasadą jest zapewnienie najwyższego poziomu artystycznego. Ideą Festiwalu jest przełamywanie uprzedzeń do muzyki klasycznej przy jednoczesnym zachowaniu jej wartości i zapewnieniu lepszego zrozumienia muzyki i muzyków, do otwierania nowych horyzontów. Ma uznaną pozycję w życiu kulturalnym społeczności i cieszy się dużą popularnością.

Big Band UMFC podczas tournée promuje swoją najnowszą płytę I got rhythm and dance z kompozycjami utrzymanymi w gorących latynoskich rytmach oraz wirującym swingu.

Festiwal La Folle Journée


ostatnia modyfikacja: 30/01/2017

Windows Lizenz Windows 10 Lizenz Office 2019 Lizenz Kaufen Office 365 kaufen Windows 10 Home kaufen Office 2016 kaufen lisans satın al office 2019 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno