przeglądaj tematy »

Aktualności

29/05/2020

Studia Podyplomowe w zakresie Kompozycji oraz Teorii Muzyki 2020-2022

Zapraszamy do zapoznania się z informacją odnośnie do rekrutacji na Studia Podyplomowe w zakresie Kompozycji oraz Teorii Muzyki.

Szczegółowe informacje


19/05/2020

Instrukcja Kanclerza UMFC umożliwiająca bezpieczną realizację zajęć i indywidualne korzystanie z infrastruktury Uczelni w Warszawie i Białymstoku

W związku z częściowym otwarciem dostępu do Uczelni, prosimy o zapoznanie się z instrukcją działania umożliwiającą bezpieczną realizację zajęć i indywidualne korzystanie z infrastruktury Uczelni w Warszawie i Białymstoku:

Instrukcja działania umożliwiająca bezpieczną realizację zajęć i indywidualne korzystanie z infrastruktury Uczelni w Warszawie i w Białymstoku [pdf]

25/09/2020

Zawiadomienie o obronie pracy doktorskiej mgr. Pawła Pawlika

Rada Dyscypliny Artystycznej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Pawła Pawlika w dyscyplinie artystycznej – instrumentalistyka, która odbędzie się 28 września 2020 r. (poniedziałek) o godz. 09:30.

czytaj więcej »


24/09/2020

Wykłady „Muzyka Polska Online”

Zapraszamy do spotkań z najważniejszymi polskimi kompozytorami XIX wieku, o których opowie utytułowany kompozytor i wykładowca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Ignacy Zalewski. Pod fachowym przewodnictwem ich młodszego kolegi po fachu, przysłuchamy się uważniej twórczości czterech kompozytorów, których dzieła pokazują dobitnie, że polski romantyzm to – by posłużyć się tytułem autorskiej audycji prowadzonej przez Ignacego Zalewskiego w radiu RDC – nie tylko Chopin. czytaj więcej »


23/09/2020

Chopin University Big Band podczas Warszawskiej Jesieni!

Chopin University Big Band podczas Warszawskiej Jesieni! Już w najbliższą sobotę (26.09), o godz. 19:30.
 
Podczas koncertu zostaną wykonane utwory napisane specjalnie na Warszawską Jesień: Infectious (Feel It®) Mikołaja Laskowskiego oraz canti in/versi Joanny Woźny!
 
szczegółowe informacje
afisz [jpg]

23/09/2020

Zawiadomienie o obronie rozprawy doktorskiej mgr. Roberta Jędrzejewskiego

Rada Dyscypliny Artystycznej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Roberta Jędrzejewskiego w dyscyplinie artystycznej – instrumentalistyka która odbędzie się 7 października 2020 r. (środa) o godz. 14:00.

czytaj więcej »


21/09/2020

Warszawska Jesień / Warsaw Autumn 2020 i Chopin University Press

Już w środę 23 września w ramach 63. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień / Warsaw Autumn” odbędzie się spotkanie poświęcone najnowszym publikacjom Chopin University Press. Będziemy rozmawiali o książkach, płytach i nutach autorstwa znakomitych twórców i badaczy muzyki. Zapraszamy!

rejestracja na wydarzenie

strona wydarzenia

plakat wydarzenia [pdf]


21/09/2020

Fryderyki 2020 – Jazzowy Artysta Roku

Z radością informujemy, że nasz wykładowca – Marek Napiórkowski znalazł się wśród nominowanych do Fryderyków w kategorii Album Roku Jazz, zaś Andrzej Kowalski został nominowany w kategorii Fonograficzny Debiut Roku Jazz.

Szczegóły na fanpage’u facebook.com/FryderykFestiwal

 


21/09/2020

PORANKI MUZYCZNE DLA DZIECI W UMFC!

Serdecznie zapraszamy do Małego Uniwersytetu Muzycznego!

To wyjątkowy cykl poranków muzycznych dla dzieci i rodziców, wypełnionych dźwiękami, rytmem, muzycznym alfabetem i dobrą zabawą! Unikatową wartością tych muzycznych spotkań jest całkowicie autorska formuła. Scenariusz, piosenki, zabawy i ćwiczenia pisane są specjalnie na potrzeby każdego spotkania. Autorka projektu, Kamila Lewicka łącząc ze sobą zawodowych muzyków oraz słuchaczy – dzieci i dorosłych, tworzy unikatową formułę edukacji muzycznej i kulturalnej.

czytaj więcej »


16/09/2020

VI Międzynarodowy Konkurs im. Tadeusza Wrońskiego na skrzypce solo

Jeszcze tylko 7 dni pozostało do VI Międzynarodowego Konkursu im. Tadeusza Wrońskiego na skrzypce solo!

Wraz z Fundacją Skrzypce im. Tadeusza Wrońskiego zapraszamy do śledzenia na żywo transmisji on-line!

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne na stronie internetowej organizatora oraz w mediach społecznościowych.

 


14/09/2020

Chopin University Modern Ensemble podczas 63. Festiwalu Warszawska Jesień!

Już w najbliższą środę najlepsi członkowie zespołu Chopin University Music Ensemble (CUME) wezmą udział w ekskluzywnych warsztatach muzycznych prowadzonych przez zespół Ensemble Recherche – European Workshop for Contemporary Music!
 
Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólny koncert muzyków z naszej Uczelni wraz ze studentami wyłonionymi przez Deutscher Musikrat w Niemczech. Utworzą oni zespół European Workshop for Contemporary Music, który wystąpi 23 września 2020 r. o godz. 19:30 w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego (szczegółowe informacje o koncercie). 
 
W programie koncertu, wśród utworów kompozytorów światowej sławy, takich jak Oliver Schneller, François-Bernard Mâche czy José María Sánchez-Verdú, znajdzie się utwór powstały na specjalne zamówienie Festiwalu Warszawska Jesień – Float Teoniki Rożynek, absolwentki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

czytaj więcej »


14/09/2020

Podyplomowe Studia Menedżer Muzyki z udziałem Wykładowców Szkoły Głównej Handlowej

Jeśli masz co najmniej dyplom licencjata i marzy Ci się korzystny zwrot
z inwestycji w edukację muzyczną albo po prostu lubisz być solistą/ką

i chcesz samodzielnie decydować o swoim miejscu na rynku pracy ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

czytaj więcej »Windows Lizenz Windows 10 Lizenz Office 2019 Lizenz Kaufen Office 365 kaufen Windows 10 Home kaufen Office 2016 kaufen lisans satın al office 2019 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno