Reportaż z wizyty Ich Królewskich Wysokości Księcia Walii i Księżnej Kornwalii w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina

Czekamy…


…władze…

… studenci…

… fotoreporterzy…

 

Przybywają goście i wpisują się do pamiątkowej księgi….

 

Pojawiają się Książę Walii i Księżna Kornwalii….

 

….witani przez Jego Magnificencję Rektora, Prorektorów, Przewodniczącego Samorządu Studentów, Kanclerza….

 

Ich Królewskie Wysokości w rozmowie ze studentami….

 

Podczas przyjęcia w klubie „Gama” Para Książęca rozmawia z politykami, przedstawicielami świata gospodarki i kultury….

 

….i naszymi studentami, wykonawcami koncertu….

 

W oczekiwaniu na rozpoczęcie koncertu Goście i politycy – nawet reprezentujący odmienne poglądy – rozmawiali ze sobą z uśmiechem, a więc muzyka łagodzi obyczaje….

 

….a po wejściu Pary Książęcej wszyscy zebrani powstali i wysłuchali hymnów narodowych.

 

Niestety, podczas uroczystego powitania Gości przez Jego Magnificencje Rektora oraz podczas koncertu fotografowanie – stosownie do protokołu wizyty – było całkowicie zabronione. Szkoda, gdyż udokumentowanie tego wydarzenia na fotografiach byłoby dla nas niezwykle cenną pamiątką.

Po koncercie i po wyjściu z sali Para Książęca niespodziewanie zamiast w lewo skręciła w prawo, gdyż w foyer stali wszyscy wykonawcy. Gratulacje składane im spontanicznie znacznie przedłużyły harmonogram pobytu Ich Królewskich Wysokości w Uczelni. Warto popatrzeć jak entuzjastyczna była ich bezpośrednia i żywa reakcja….

 

Przed opuszczeniem uczelni Książę Walii i Księżna Kornwalii złożyli podpisy w księdze pamiątkowej….

 

….i pożegnali się z Jego Magnificencją Rektorem – prof. Stanisławem Moryto.

 

Wydarzenie to pozostanie na długo w naszej pamięci, mamy nadzieję, że wizyta, jej uroczysta oprawa, wspaniały koncert naszej młodzieży zapadnie w serca także pozostałych Dostojnych Gości, chcemy bowiem wierzyć w ich wsparcie dla naszej działalności, którą prowadzimy dla rozwoju polskiej narodowej kultury muzycznej.

 

fot. Sławomir Maliszewski
© Sławomir Maliszewski & Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina


ostatnia modyfikacja: 16/11/2012

Windows Lizenz Windows 10 Lizenz Office 2019 Lizenz Kaufen Office 365 kaufen Windows 10 Home kaufen Office 2016 kaufen lisans satın al office 2019 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno