ad. dr Ewa Guz-Seroka


Fot. Kinga Karpati

Laureatka prestiżowej nagrody FRYDERYK 2017 w kategorii Album Roku Muzyka Kameralna oraz nominacji w kategorii Najwybitniejsze Nagranie Muzyki Polskiej za płytę ŁUKASZEWSKI MUSICA PROFANA 1.

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie (obecnie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina) w klasie fortepianu prof. Barbary Muszyńskiej i kameralistyki prof. Krystyny Borucińskiej. Adiunkt Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w Katedrze Kameralistyki Fortepianowej.

W 2016 r. uzyskała tytuł doktora sztuki w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi broniąc pracy ,,Fortepian w twórczości Pawła Łukaszewskiego”. Promotor dr hab. Aleksandra Nawe, prof. AM w Łodzi.

Koncertowała jako solistka i kameralistka w kraju i za granicą. Współpracowała z Filharmonią Narodową w Warszawie, Warszawską Operą Kameralną oraz Krajowym Biurem Koncertowym. Laureatka nagród dla pianisty na licznych konkursach wokalnych i instrumentalnych w kraju i za granicą. Dokonała nagrań muzyki polskiej solowej i kameralnej dla Polskiego Radia i Telewizji Polskiej.


ostatnia modyfikacja: 30/01/2019

Windows Lizenz Windows 10 Lizenz Office 2019 Lizenz Kaufen Office 365 kaufen Windows 10 Home kaufen Office 2016 kaufen lisans satın al office 2019 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno