Rejestracja na zajęcia w roku akademickim 2019/2020

 

ZAPISY NA LEKTORATY, PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE, 
PEDAGOGICZNE I FAKULTATYWNE

Uprzejmie informujemy, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020 internetowa rejestracja na zajęcia przez system USOSweb będzie trwała od 01.10.2019 r. od godz. 19.00 do 13.10.2019 r. do godz. 23:59.

Warunkiem zarejestrowania się na zajęcia przez system USOSweb jest posiadanie dostępu do poczty uczelnianej (poczty w domenie chopin.edu.pl).

 

Rejestracja przez USOSweb

Zapisy na zajęcia są obowiązkowe, a przez system USOSweb pomogą Ci skomponować plan zajęć z uwzględnieniem Twoich zainteresowań, terminów i preferencji co do prowadzących zajęcia.
Zaloguj się na stronie usosweb.chopin.edu.pl.
Przejdź do działu “Dla studentów”.
Po wybraniu z menu pozycji “Rejestracja” zostanie wyświetlona lista wszystkich rejestracji, do których masz dostęp.
Kliknij na link “Przejdź do rejestracji” lub “pokaż przedmioty związane z tą rejestracją”.
Zarejestruj się na wybrany przedmiot lub grupę klikając na ikonkę koszyka

 

Rok akademicki 2019/2020  – katalog przedmiotów:

  1. fakultatywnych
  2. humanistycznych, lektoratów i zajęć z wychowania fizycznego
  3. w ramach Kolegium pedagogicznego
  4. w ramach programu POWER 3.5

Zasady wyboru przedmiotów

Zestawienie zawiera katalog przedmiotów fakultatywnych i humanistycznych, które należy zrealizować wszędzie tam, gdzie plan studiów wskazuje „fakultet” lub „przedmiot humanistyczny do wyboru”.

Przedmiot humanistyczny można wybierać w miejsce fakultetu, ale fakultet nie może zastąpić przedmiotu humanistycznego wskazanego przez plan studiów.

Przedmioty raz zrealizowane na niższym poziomie studiów nie mogą być realizowane na wyższym poziomie, chyba że ich treści kształcenia podlegają ciągłej zmianie lub uczestnictwo w zajęciach zakłada kryterium nabierania doświadczenia zawodowego – ustawicznego rozwoju (np. zespół wokalno-instrumentalny, kameralistyka, zespół orkiestrowy, zespoły instrumentalne, zespoły wokalne itp.).

Istnieje możliwość wyboru kursu drugiego języka obcego jako fakultetu.

Tryb postępowania:

  1. zapoznać się z programem i planem studiów na kierunku,
  2. zapoznać się z wykazem przedmiotów fakultatywnych,
  3. zalogować się do systemu USOSweb,
  4. zapisać się na wybrane zajęcia tak, by nie kolidowały z podstawowymi zajęciami na macierzystym wydziale.

UWAGA! Termin wyboru oraz zapisania się na przedmioty fakultatywne upływa po dwóch tygodniach od daty rozpoczęcia roku akademickiego!

Zaliczenie

Możliwość wypisania się z zajęć fakultatywnych upływa z dniem 31.10.2019 r. Po tej dacie wybrane przez studenta przedmioty fakultatywne stają się obowiązkowe i muszą zostać zaliczone zgodnie z zasadami obowiązującymi dla danego przedmiotu do końca cyklu przedmiotu. Zaliczenie musi zostać potwierdzone wpisem do indeksu i w karcie egzaminacyjnej. Nieuzyskanie zaliczenia/wpisu skutkuje konsekwencjami identycznymi jak w przypadku pozostałych przedmiotów

 

 


ostatnia modyfikacja: 02/10/2019

Windows Lizenz Windows 10 Lizenz Office 2019 Lizenz Kaufen Office 365 kaufen Windows 10 Home kaufen Office 2016 kaufen lisans satın al office 2019 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno